Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

Mój pierwszy projekt indoor

Wszystko o uprawie w namiotach, szafach i pomieszczeniach uprawowych
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Drugi gorilla zktilez 115 gram suchego 🎉🙈🙈

Przytrzymałem go ciut dłużej , więcej bursztynowych trichomow i mocniejszy zdecydowanie wgniata w kanapę , w smaku bardzo dobre pozostałe 3 krzaki jeszcze w boksie


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Kolejną uprawę chce zrobić znowu automaty dopiero kolejny projekt postawie na sezony mam jedną pestkę od barneys farm i chciałbym teraz postawić na coś renomowanego coś byś polecił z automatów? Fast buds ? Czy może coś innego ?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: szkolaziola »

Tylko Mephisto Genetics jak chcesz jakościowe. Fast Buds i Doctor Choice też robią spoko ale trudniej je utrzymać w zdrowiu.
Genetyki od Mephisto są bardzo wytrzymałe. Tylko nie bierz tych najnowszych z "Oreoz" w nazwie

Są w PL sklepach kilku pestki Mephisto, a można też bezpośrednio z ich sklepu już w EU też zamawiać. https://eu.mephistogenetics.com/collections/seeds

Polecam Forum Stomper albo Mango Smile
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Dzień dobry z kolejnych krzaków mazar 120 gr suchego shaman 90 gr suchego ostatni ak47 od pana pestka się suszy

Dwa pytania mam pierwsze odnośnie ciastek 120gr popcornu z Trymowania i topów małych które nie przeszły selekcji całość dałem na 30 min 110 stopni i potem zrobiłem 4 godziny gotowania w 400 gr masła i tak mi wyszło masełko i pytanie czy to jest bardzo mocne masło czy w sam raz bo ciężko mi to wyliczyć

Drugie pytanie zaczynam kiełkować następne nasiona do kolejnego projektu wybór padł na mephisto genetics forum stomper 4 nasiona , og kush od seedsman oraz mokums tulip od dutch passion i ten projekt będę robił na mineralnych nawozach i poniżej fotki tego co zakupiłem co szanowny admin myśli o tym zestawie ?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: szkolaziola »

Nawozy spoko - choć ja nie znam zupełnie dawkowania - więc będziesz musiał wg tabelki producenta. Znam tylko z opinii innych growerów że są okej.

Ziemia - ja BioBizza też nie lubię - ale jest w miarę ok. Dobrze że nie Plagron bo to gówno nad gównami jest.
Canna Terra Professional to jedyny dobry wybór na przyszłość. Warta swojej wagi w złocie.

Mocy masła nie da się ocenić bez laboratorium - albo spróbowania i subiektywnej oceny efektów.
Twój susz mógł mieć 5%, a mógł mieć 20% - nikt tego nie wie w ciemno. A to też nie był sam susz tylko trochę trym ,trochę popcorn - to jeszcze mniej wiadomo bo to będzie jakaś średnia z różnych wartości zależnie od ilości danej frakcji.
ODPOWIEDZ