Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Chcesz podzielić się historią swojej roślinki?
Tutaj możesz prowadzić swój dziennik albo podlinkować dziennik z GrowDiaries.com
77rpmm
Sadzonka
Posty: 40
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: 77rpmm »

19.02.2024 - rośliny nadal na wodzie. Zrobiłem im nadal lekkie golenie. Chciałem jeszcze je potrzymać na weg, u, by jeszcze trochę rosły - jak myślisz? Poprawiło się im trochę? Nie mam niestety miernika EC.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 872
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: szkolaziola »

Nooo! Zdecydowanie lepiej teraz wyglądają.
Widać ciągle pozostałości po przypaleniu - ale już liście lżejsze, płaskie i dużo ładniejsze.
Wydaje mi się że wciąż jakieś problemy ze staniem korzeni w wodzie bywają - no ale poprawa jest spora :)

Jak masz miejsce to możesz jeszcze z 7-14 dni potrzymać ale widzę że powoli zapełniają namiot - pamiętaj że w pierwsze 3 tygodnie kwitnienia jeszcze podwoją objętość te planty.
77rpmm
Sadzonka
Posty: 40
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: 77rpmm »

24.02.2024 - Rośliny dostały trochę BioBizz Bio Heaven. Tak zostają wodę do 2-3 dni. Ile jeszcze zostawić je na weg? Poprzednie na ilo niewiele mi urosły i poszły w górę, stąd moje pytanie. Łodygi wyglądają na solidne. Następnym razem też już chyba nie będę mieszał różnych roślin w jednej uprawie, tylko skupię się na 4 takich samych, które będą podobnie pięły się w górę.


W planach nowy nawilżacz (zdecydowałem się na ten od Spider Farmer, z programatorem, dla wygody używania - będzie Dos†peny za ok 2 tygodnie). Wtedy wyrzucę kolumnowy wiatrak i w następnych uprawach od czerwca będę mógł zmieścić 4 doniczki, wszystko inne wyrzucę poza namiot, wentylatory zostawię na rurach małe.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 872
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: szkolaziola »

Jak chcesz czekać to max 2 tygodnie jeszcze :) Tam trochę miejsca przy wiatraku też mają dostępne.
No 4 takie same zdecydowanie dobry pomysł - tak jest najlepiej - tylko zawsze chcemy różne smaki i potem wychodzi każda innego wzrostu :D

Gratuluję nawilżacza. Też o takim myślę ale drogie to ustrojstwo jak na nawilżacz.
77rpmm
Sadzonka
Posty: 40
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: 77rpmm »

2024.03.12 - rośliny od 1go marca przełączone na FLO. Widać, ze mają trochę niedoborów, dodam ich teraz Pio Bisz Bloom i Top Max troszkę. Poobcinam te żółte liście na dole. Daję im 2x wodę i 1x nawozy z wodą - podlewane co 2-3 dni - +

Wymieniłem wentylator, na następną uprawę zmieszczę 4 krzaki, jeśli nawilżać pójdzie poza box (nadal czekam na ten od SpiderFarmera).



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 872
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: szkolaziola »

Mają lekkie objawy przelania i przesolenia - więc wciąż za często podlewasz.

Liści nie obcinaj żółtych jak nie musisz. Zbierz jak same odpadną. To jedzenie dla rośliny które jej zabierasz obcinając liść - i tworzysz ranę w którą mogą wejść wirusy, bakterie i owady. Jak liść odpadnie sam to miejsce styku z gałęzią jest zasklepione już w momencie odpadania - roślina produkuje tam specjalne składniki które odklejają liść w naturalny, nieinwazyjny sposób.
77rpmm
Sadzonka
Posty: 40
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: 77rpmm »

06.04.2024 - rośliny mają się dobrze, właściwie to nie wiem co więcej napisać. Dostały już pełną moc światła 240W (taka lampa wystarcza na 80x80?). Dokarmiam je nawozami Bio Biza - Bio Bloom i Top Max.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 872
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: szkolaziola »

Tak, lampa idealna na tą powierzchnię.

One już mooocno głodne są :)
Liście chcą więcej papu teraz w pełni kwitnienia :D
Możesz 1 albo 2 razy podać pełną dawkę nawozów w proporcji na kwitnienie.

Ale ogólnie ładnie - idealnie nie jest, ale będą spoko zbiory. :clap:
77rpmm
Sadzonka
Posty: 40
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: 77rpmm »

18.04.2024 - 49ty dzień FLO. Trochę podkarmione - co sądzisz? Podlewać je jeszcze z dodatkiem Top Max a? (czy tam innego boostera?). Jeszcze z 2 tygodnie...

Padł mi nowy wiatrak, wytrzymał 2 tygodnie (ten który polecałeś) - nowy do mnie jedzie a tymczasem ratuję się niezniszczalną kolumną za 120zł z marketu. Padła w niej dawno oscylacja, ale nadal dmucha.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 872
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Indor - Power Flower, 2x Critical Kush

Post autor: szkolaziola »

Tak, też myślę że o 2 tygodni jeszcze - ja bym je przynajmniej raz a może nawet 2 razy pod rząd nakarmił jakimś PK boosterem albo nawozem na kwitnienie po prostu - a już potem woda do końca tylko.

A z wiatrakiem - no szkoda. Mi póki co żaden całkiem nie padł. W niektórych oscylacja siada po czasie ale dmuchają po 2 lata non-stop niektóre - także miałeś pecha poprostu ;)
ODPOWIEDZ