Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

[0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Wszystko o uprawie w namiotach, szafach i pomieszczeniach uprawowych
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: szkolaziola »

Triploidy są od dawna, akurat nic nowego nie odkryli. Ja bym tego nie brał - oni póki co sami gówno o tym wiedzą i eksperymentują na klientach - dużo herm i mutantów. Zachowują się jakby odkryli amerykę i gadają bzdury w wywiadach. Od Humboldta to tylko takie geny sprzed roku i wcześniejsze. Teraz się zaczęli psuć.

Wizard spoko, topowy breeder ale za cenę jaką chcą za pestki kupisz 3-5x tyle pestek identycznej jakości z listy breederów co dałem wyżej.
Pacanek
Sadzonka
Posty: 22
Rejestracja: 11.06.2024 01:09

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: Pacanek »

Rzuca mi nasionami na ten moment 3/4 .runtz sie trzyma i nie widzę żadnych oznakow rośnięcia nasion ale to pewnie kwestia czasu .Pytanie teraz leje do końca wodę wszystkim i chce ściąć jak najszybciej i zacząć coś nowego , trochomy na tej moment przeźroczysto mleczne i wydaje mi się że z przewagą mlecznych . Jak się zjebalo to teraz trzeba palić takiego bucha co będzie strzelał 😂
Obrazek
Amnesia Haze RQS
Obrazek
Alien Moonrock oryginal sensible
Obrazek
Alien 2
Obrazek
Runtz x layer cake barneys
Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: szkolaziola »

No jak są pestki to znaczy że ona od ponad miesiąca jest zapylona - i cała reszta raczej też.
Tnij i tyle. Będzie co będzie - a jak już będzie suche to pestki ładnie wychodzą z suszu i można jarać bez nich :D
Pacanek
Sadzonka
Posty: 22
Rejestracja: 11.06.2024 01:09

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: Pacanek »

Ile myślisz to płukać by nie palić z nawozami ?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: szkolaziola »

Wcale. Płukanie to ściema. Nic nie daje.
W żadnym paleniu nie czuć nawozów. To też ściema.
Są gorsze i lepsze aromaty ale ma to zero związku z nawożeniem.
Pacanek
Sadzonka
Posty: 22
Rejestracja: 11.06.2024 01:09

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: Pacanek »

Czyli ty mam rozumiec lecisz z nawozami do ścinki i nie lejesz ostatnie dwa tygodnie wody ?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: szkolaziola »

To zależy. Czasem tak czasem tak. Żadnej różnicy nie stwierdziłem. Ludzie w badaniach naukowych na podwójnie ślepej próbie też nie stwierdzili - wręcz o kilka procent bardziej woleli te bez flusha.

Ja czasem nie daję papu ostatnie 10-14 dni ale to dlatego że ja jadę na EC 5-7 i one mają jedzenia na miesiąc jeszcze w momencie jak przestaję karmić i wszystkie liście zdrowe i ciemnozielone.

Tam u ciebie w ziemi to jest EC 0.4-0.8 max, niektórzy więcej w kranówce mają
Pacanek
Sadzonka
Posty: 22
Rejestracja: 11.06.2024 01:09

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: Pacanek »

Po świeżym tabsie , stawiasz ze mają ec 0.4-0.8 ?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: szkolaziola »

Ja pierwsze słyszę że dostały tabsa jakiegoś. Po liściach to stwierdzam.
A jak dałeś tabsa na tym etapie rozwoju to dałeś... ciała.
Bez sensu. Biotabsy daje się przy sadzeniu rośliny - wtedy i tylko i wyłącznie wtedy.
Zanim zaczną działać mija 10-14 dni - jak w tym czasie zetniesz to nawet nie piardnęły jeszcze.
Pacanek
Sadzonka
Posty: 22
Rejestracja: 11.06.2024 01:09

Re: [0.49m3][150W][UV/IR/DR][BIOTABS]

Post autor: Pacanek »

Zostało mi polecone właśnie zrobić flusha i dać tabsa tak jak pisałem w pierwszym poście , to przeżyją , wątpiłem w tego tabsa ale no dałem chciałem zobaczyć jak zareagują tylko te z tyłu co tak zblokowało. Chce już skończyć to grow w piz*u i zacząć nowe z totalnie innym podejściem. Wiem już co się z czym je, jak działają warunki , Wega przeszedłem bardzo ładnie z tymi roślinami a już na flo wszystko zrobiłem nie tak co trzeba . Dojrzeją jeszcze z 3 tygodnie na wodzie sobie polecę i będą ciał myślę . Ciesze się tylko że mam możliwość wgl jeszcze to skończyć z jakąś liczbą na wadze .
ODPOWIEDZ