Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

Mimosa x Orange punch & Gelato

Chcesz podzielić się historią swojej roślinki?
Tutaj możesz prowadzić swój dziennik albo podlinkować dziennik z GrowDiaries.com
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: szkolaziola »

Obrażenia wyglądają na wciornastka - ale nie widzę póki co żadnego na tych fotkach.

Jeszcze ten świecący nalot na liściu mega dziwny. Robiłeś jakieś opryski im kiedykolwiek?
Weed420
Sadzonka
Posty: 27
Rejestracja: 02.06.2024 12:55

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: Weed420 »

Tak preparatem na przędziorki i inne insekty ale bez chemi z jakiś naturalnych składników nie pamiętam nazwy a jak ewentualnie sie pozbyć insektów?
Weed420
Sadzonka
Posty: 27
Rejestracja: 02.06.2024 12:55

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: Weed420 »

Myslalem nad tym olejkiem Neem sie chyba nazywa ale nie wiem czy to skuteczne
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: szkolaziola »

Zależnie od insekta. Najpierw musimy go namierzyć i rozpoznać co to jest.
Na każdego działa co innego.

Neem jest skuteczny tylko na 1 czy 2 rozadzje owadów i do tego śmierdzi jak szambo
Weed420
Sadzonka
Posty: 27
Rejestracja: 02.06.2024 12:55

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: Weed420 »

Witam po krótkiej przerwie wielu zmagań oraz pomocy zaprzyjaźnionego growera udało sie zminimalizować straty dziewczyny były spryskane jakimś specyfikiem na insekty jak na razie wygląda ok zobaczymy co będzie dalej przełączone na kwitnienie od 10.08 zrobiony został toping woda ph6.2 Ec 2.3 wrzucam temperatura okolo 27-28 stopni wilgotność 50-55%
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: szkolaziola »

Wyglądają zdrowo, fajnie :)

Tylko uważaj z nawozami bo EC ponad 2 to już dość wysokie - ja takie daję roślinom które są 4-5x większe niż twoje - już lekkie przypalenie końcówek liści widać więc uważaj żebyś nie przesadził przy kolejnym karmieniu :P
Awatar użytkownika
Beton
Buh
Posty: 164
Rejestracja: 09.04.2023 03:07

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: Beton »

Super boxs lubie takie samoróbki ile tam Ci zostalo roślin??? I o jakiej pojemnośći masz w końcu doniczki ??? Heheh I pokaż ile tam Ci centów do lampy zostalo,
Ogólnie ładnie Panny wygladaja choć myślę że zaszybko podałeś nawóz
Weed420
Sadzonka
Posty: 27
Rejestracja: 02.06.2024 12:55

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: Weed420 »

Dwie rosliny zostały,doniczki 19 litrów ostatecznie zostały,do lampy mam 30 cm Wyżej nie moge dać lampy poniewaz mam dość duży wentylator z filtrem węglowym na razie nie ma mnie w domu wiec wrzuce fotki za dwa tygodnie ile do lampy będzie a co do nawozów to wcześniej startowalem w ziemi biobiz light mix a na ostatnim przesadzaniu wsadzilem do ziemi bio biz all mix balem sie że młode rosliny moze spalic zbyt duze stezenie składników odżywczych stąd taka decyzja co do boxa buduje taki grow room ala 2 m2 bo jednak caly czas lece na hps i jest problem z temperaturą wiec mysle ze na takiego boxa dam 2 x600 w i będzie ok docelowo bede chcial tam miec 4 rosliny sezonowe 2 mięs wega i 2 miesiace kwitnienie i wtedy bede zadowolony ale mysle ze to gdzieś dopiero na grudzień będzie to wrzuce filmik z budowy
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: szkolaziola »

Fajny plan na rozwój. Trzymam kciuki! Powodzenia :clap:
Awatar użytkownika
Beton
Buh
Posty: 164
Rejestracja: 09.04.2023 03:07

Re: Mimosa x Orange punch & Gelato

Post autor: Beton »

Nie mogę się doczekać, gratulacje :pray:
ODPOWIEDZ