Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

[0.49m3][Organic] Wizzard Trees & Cookies

Chcesz podzielić się historią swojej roślinki?
Tutaj możesz prowadzić swój dziennik albo podlinkować dziennik z GrowDiaries.com
Pacanek
Sadzonka
Posty: 22
Rejestracja: 11.06.2024 01:09

Re: [0.49m3][Organic] Wizzard Trees & Cookies

Post autor: Pacanek »

Biotabs to marka nie nawóz dla twojej wiadomości xd
Człowieku już drugi raz mi rzucasz
Uśmiercaniem roślin nie czytając fotorelki .
Człowiek co się samozwańczo zwie SZKOŁA ZIOŁA powinien ważyć słowa przed tym co napisze bo może zrobić komuś szkodę chyba że taki jest twój cel ?
Nawet jak nie przeczytałaś ile czego i co dałem tylko po samym zapytaniu się na forum czy przesadzilem , uśmiercasz mi rośliny . Teraz już wiem czemu większość środowiska konopnego się śmieje gdy mówiłem że coś wiem od ciebie
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 872
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: [0.49m3][Organic] Wizzard Trees & Cookies

Post autor: szkolaziola »

Co ty gadasz w ogóle xD

Biotabs to marka nawozów. W kontekście zdania "Przesadziłem z biotabsem ?" może oznaczać tylko i wyłącznie nawóz.
Taka odpowiedź jakie pytanie - zawierasz w pytaniu błędne informacje to dostaniesz błędną odpowiedź - całkowicie normalne.

Wrzucasz fotkę 3-centymetrowej rośliny która ma 50% powierzchni liści spalone i martwe - ale to ja ci coś zarzucam xD

Ja po prostu piszę od strzała jak wygląda sprawa bez pierdolenia i owijania w bawełnę dlaczego twoje planty wyglądają tak jak wyglądają - na podstawie zdjęć i opisu razem wziętych. Jak informacje są błędne, niepełne albo pomieszane (np 1 opis do 4 różnych zdjęć 4 różnych roślin) to już twoja wina, twoja sprawa i sobie z tym radź.

Ja się starałem Ci pomóc - dla mnie nie ma znaczenia co ty tam masz - to nie moje - więc po co miałbym próbować cię czy twoje rośliny obrazić czy cokolwiek takiego? Daję ci szybkie info żebyś mógł zareagować i je uratować. Nie mam pojęcia kim jesteś, w życiu się nie spotkamy, poświęcam ci za DARMO swój czas - i myślisz że robię to po to żeby się z tobą pokłócić o coś?

A jak coś źle przeczytałem albo zinterpretowałem to możesz napisać po prostu że co innego miałeś na myśli a nie się obrażać i mnie obrażać za próbę pomocy Ci :)
Awatar użytkownika
Beton
Buh
Posty: 164
Rejestracja: 09.04.2023 03:07

Re: [0.49m3][Organic] Wizzard Trees & Cookies

Post autor: Beton »

Pacanek
Miałem się nie odzywać ale strasznie razi w oczy co piszesz
Nie obrażaj widząc twoje rośliny serce pęka, + myslisz ze CObag coś Ci da???? Może by dał gdyby ta uprawa była z zamknięta wentylacja, ale ty chyba znawca i wiesz lepiej więc nie chce mi się tego tłumaczyć
Tak samo jak ziemia biobizza= śmietnik,
ty to może niech Ci doradzi te twoje środowisko Konopne.... widać jak Ci idzie z roślinami ucząc się od twojego środowiska konopnego,
A dwa kto siewki katuje nawozami i jakimiś tzw twojimi bakteriami
ODPOWIEDZ