Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

Sezon 2024 Outdoor

Wszystko o uprawie na polu, spocie i w szklarni
GROWEER
Sadzonka
Posty: 36
Rejestracja: 02.04.2023 17:04

Sezon 2024 Outdoor

Post autor: GROWEER »

Witam czy ktoś startuje na outdoor w tym roku ? Czy sami indoorowcy są tutaj ?
Awatar użytkownika
Abaddon
Sadzonka
Posty: 41
Rejestracja: 10.02.2023 20:09

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: Abaddon »

Hej
Zgłaszam się, drugi out w życiu
GROWEER
Sadzonka
Posty: 36
Rejestracja: 02.04.2023 17:04

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: GROWEER »

Ile i jakie planty będą leciały ?
Awatar użytkownika
Abaddon
Sadzonka
Posty: 41
Rejestracja: 10.02.2023 20:09

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: Abaddon »

Oczywista, ze będą to automaty
Mysle ze w tym roku polecę jak w zeszłym, promka 1+1 nasiona od FastBuds
Dam jednego tipa drobnego - rok temu znalazłem świetny spot, lecz przez to ze był schowany w niemałym gąszczu pokrzyw, to w końcówce kwitnienia zabrakło wiatru i wszystko splesnialo, gdy szyszki były już mega napuchniete, a wiater słaby to taki właśnie efekt wyszedł
W tym roku planuje mocna dywersyfikację, wiele spotów po 2 - 3 roślinki
Rok temu w dwóch miejscach przy dużych roślinach były robione wycinki wzdłuż jakichś tam ogrodzeń przy autostradzie, na to tez należy zwrócić uwagę (ja miałem farta, Panowie którzy ścinali, w obydwu miejscach zostawili konopie 😂😂😂😂, a wszystko dookoła wycięte)
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: szkolaziola »

hahahaa fajnie że zostawili :D powodzenia w sezonie!
GROWEER
Sadzonka
Posty: 36
Rejestracja: 02.04.2023 17:04

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: GROWEER »

Kiedy wysadzasz automaty na outdoor?
Awatar użytkownika
Abaddon
Sadzonka
Posty: 41
Rejestracja: 10.02.2023 20:09

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: Abaddon »

Koniec maja jeden rzut, a drugi w środku czerwca (pisze o wysiewaniu)
No wydaje mi się, ze podział na spoty i terminy wysiewu to rzecz ważna, lepiej zdywersyfikowac uprawe - różne miejsca, różne daty wysiewu
Zostały mi jakieś pestki fotoperoid, wiec w tym roku wyrzucam je na dwór, oczywiście nie licząc na nic, ale mimo wszystko poobserwować można
Nie bawię się tez w transport worków z ziemia, po prostu kupuje perlit, dolomit, azofoskę, wapno (jeśli dobrze pamietam używałem do podbicia pH) oraz granulat przeciwko slimakom, aaaa i jeszcze preparat odstraszający dziką zwierzynę
W tym roku jedynie przekopie podłoże i dorzucę azofoskę, bo niestety żniwa są dosyć stresujące (transport roślin które już doszły) wiec nie mam zamiaru poświęcać zbyt duzo czasu i energii, od tego tez polecałbym zacząć
GROWEER
Sadzonka
Posty: 36
Rejestracja: 02.04.2023 17:04

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: GROWEER »

Ja używam tych samych specyfików ale w tym roku na jednego spota będę musiał dać kupną ziemię bo tam glina na huja 3 lata przekopywania z dolomitem i dalej lipa w tym roku daje ziemię kupną a co do odstraszania zwierzyny dzikiej polecam hukinol zajebisty specyfik u mnie w tym roku lecą głównie fasty 60 szt automatów i parę sezonów żeby zapylić pyłkiem z automatow
marko
Nasionko
Posty: 2
Rejestracja: 31.05.2024 11:27

Re: Sezon 2024 Outdoor

Post autor: marko »

I jak Panowie wasze zbiory? pochwalcie się ile średnio wyszło z jednej roślinki
ODPOWIEDZ