Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

2 automaty ts1000

Wszystko o uprawie w namiotach, szafach i pomieszczeniach uprawowych
Awatar użytkownika
Beton
Buh
Posty: 164
Rejestracja: 09.04.2023 03:07

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: Beton »

Mi też się wydaje że to triochromy na liściach, celuj w kwiatostan, A nie w listki ,,cukrowe,,???
Jak to macro centralnie topa to faktycznie to już jest koniec,
ChinQuan
Konopia
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2023 15:10

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: ChinQuan »

Beton pisze: 21.09.2023 19:25 Mi też się wydaje że to triochromy na liściach, celuj w kwiatostan, A nie w listki ,,cukrowe,,???
Jak to macro centralnie topa to faktycznie to już jest koniec,
NIe no jestem pewny ze to topki.

zrobilem kilka wiecej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

co myslicie?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 873
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: szkolaziola »

No nowe fotki nic nie zmienią, tego się nie da rozpoznać w zbliżeniu - to ty masz wiedzieć co fotografujesz i tyle :)
ChinQuan
Konopia
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2023 15:10

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: ChinQuan »

czyli po trichomach wuchdozi ze gotowa? ;d kurde myslalem ze jeszcze cos spuchnie z 2 tygondnie ;d
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 873
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: szkolaziola »

No ale to że jest gotowa nie znaczy że za 2 tygodnie też nie będzie gotowa. Nie przestanie nagle być ;)
ChinQuan
Konopia
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2023 15:10

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: ChinQuan »

szkolaziola pisze: 21.09.2023 21:42 No ale to że jest gotowa nie znaczy że za 2 tygodnie też nie będzie gotowa. Nie przestanie nagle być ;)
No tak ale czy nie moze byc za pozno? czy mozna np przeciagnac za mocno co wplynie negatywnie na jakosc albo moc?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 873
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: szkolaziola »

Wszystko może się stać. Ale czy warto dziś się zabić bo jutro może spać ci cegła z czyjegoś balkonu na głowę? Ta sama logika.
Każdy dzień uprawy to ryzyko pleśni, ataku owadów, pożaru, urwania się lampy na rośliny, trzęsienia ziemi itd :)

Z jakością i mocą - no to musisz wyśrodkować - to co jest dojrzałe to już się zacznie częściowo degradować - ale też powstają nowe trichomy i dojrzewają inne więc przybywa też takich które się jeszcze nie degradują. To nie jest tak że "o! dziś jest dojrzała to zetnę bo jutro będzie zero thc" - to się degraduje - ale ta degradacja zajmuje kilka miesięcy. No ale każdy miesiąc składa się z dni i godzin. To nie jest coś co da się policzyć czy lepiej ci będzie ściąć teraz czy za 2 tygodnie. Musiałbyś mieć maszynę czasu, zrobić oba i porównać wynik.

Za bardzo kombinujesz. Miej wyjebane a będzie ci dane.
ChinQuan
Konopia
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2023 15:10

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: ChinQuan »

zlota zasada :D

No ja juz tak mam ;d
ChinQuan
Konopia
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2023 15:10

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: ChinQuan »

wITAM,

Mam pytanko. za 3 tygodnie jade na urlop wiec musze miec wysuszone juz i w sloikach.

WIec ostatnie podlanie dalem sama wode zeby roslina wyciagnela z lisci jak najwiecej.

Pytanko moje takie czy zrobi mi roznice jesli zetne ja np 4 dni pozniej ? czy te 4 dni nie bedzie mialo wiekszego wyplywu?

najpozniej musze sciac ja 10 pazdziernika. chcialem powiesic cala rosline wiec chce jej dac takie 8-10 dni suszenia. aaktualnie temp bedzie okolo 16-20 stopdni wilgotnosc 50%
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 873
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: szkolaziola »

Nie ma znaczenia 4 dni.

Warunki do suszenia spoko :)
ODPOWIEDZ