Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

Mój pierwszy projekt indoor

Wszystko o uprawie w namiotach, szafach i pomieszczeniach uprawowych
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Dzięki bardzo , to wiele dla mnie znaczy bo zostawiłem bardzo dużo serca dla tych roślin ale już wiem że inwestuje w porządny pH i ec miernik i cała nowa wentylacja wjeżdża na 2 uprawę i przenoszę boxa w inne miejsce do piwnicy gdzie będę suszył bo upały trochę popsuły warunki dla dziewczyn w ostatnich 2 tygodniach no i druga uprawa stawiam już na renomowane pestki i wleci najpewniej barneys farm, fastbuds i green house seeds
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Dzień 76

Jeszcze nie zdecydowałem się na ścinkę jedna jak widać jest naprawdę blisko daje jej 2-3 dni , bardzo się cieszę że mam mikroskop i nie muszę strzelać w ciemno kiedy ścinka bo inaczej już bym ściął a tak widzę że odwdzięczyła się tym że jeszcze spuchła i dostała pięknego koloru

Już mi pewnie nic nie doradzisz ale możesz polecić gdzie za twoim pośrednictwem mogę kupić dobry taki powiedzmy do 1000 może 1200 zł kompletny zestaw filtr węglowy+ wiatrak wyciągający pod nową uprawę , chciałbym też taki termometr żebym widział w telefonie jak jestem w innym miejscu jakie są warunki w boxie


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: szkolaziola »

No ładnie. Dwie z nich to już tłuściutkie jak na automaty. Dobra robota. 👏👍

Z wentylacji najtaniej zestaw taki: https://marshydro.eu/products/mars-hydr ... ontroller/

A jak chcesz mieć automatyczną regulację względem temperatury i wilgotności to ten zestaw: https://marshydro.eu/products/6-inch-in ... ontroller/

Mam do Marsa tylko -3% kod niestety ale może się przyda: SZKOLAZIOLA3

Termometr + higrometr z WiFi polecam ten: https://www.euro.com.pl/stacje-pogody/govee-h5179.bhtml
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Pierwsza poszła dziś do ścinki 🎉😁🙈

Natomiast ak47 od pana pestki zaczął mi chorować , nie wiem co się stało czyżby to było typowe od pH gleby roślinka zaczęła puchnąć i nie je teraz albo nie wiem co zjebalem
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: szkolaziola »

No wygląda jakby była głodna bardzo. A jeśli ma nawozy ale nie je to pewnie ma bardzo niskie pH w podłożu.

Musiałbym znać pomiary runoffu żeby coś więcej powiedzieć.
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Skończyło mi się green Sensation i ostatnie podlewanie było bez sam cal mag + alga bloom i to wszystko z dnia na dzień to wyszło dziś też była podlana bez green Sensation więc nie wiem czy jak dziś podlałem jutro mogę podlac jeszcze raz aby sprawdzić run off , na pewno będę inwestował małymi krokami w lepszy sprzęt i ten pen do gleby się pojawi
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: szkolaziola »

No ja też nie wiem. Nie mogę dotknąć twojej ziemi ani podnieść doniczki :) Tylko ty możesz te rzeczy wiedzieć :)
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Pierwszy gorilla zktilez w słoiku na curring udało mi się zebrał 101 gr suchego + dużo z trymowania tematu na ciastka dziękuję bardzo za pomoc będę wrzucał na koniec podsumowanie każdego krzaka 😁🎉


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Karolekufc
Konopia
Posty: 68
Rejestracja: 28.01.2023 15:50

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: Karolekufc »

Jestem zadowolony ze smaku i mocy a wiem że z dnia na dzień w słoiku mocy będzie przybywać 🙈
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Mój pierwszy projekt indoor

Post autor: szkolaziola »

Bardzo ładnie. Wyglądają jak moje pierwsze kwiatki :banana-rock:
Gratulacje zbioru! Smacznego!

A co do curingu to trochę nie prawda :P Smaku przybywa ale mocy nie. Mocy przybywa tylko w trakcie dojrzewania na krzaku i to tylko do pewnego momentu. Potem moc już tylko spada. Bardzo powoli i trwa to latami czasem ale spada.
ODPOWIEDZ