Strona 8 z 9

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 03.05.2026 03:08
autor: szkolaziola
🤩🔥💚

super, fajny szron wyszedł

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 14.05.2026 21:51
autor: Wesoły ogród Aliena
Elo👊 dzięki i mamy podsumowanie z tym że Californi Orange nawet nie ważyłem i uważam ją za swoją porażkę 😅 ponieważ jej topy są strasznie luźne ale jest obsypana trichomami i pójdzie pewnie na jakiś przecier😉😅 Ale za to Skunki wyszły perfekcyjnie i mimo iż myślałem że z tego niższego będzie więcej to się myliłem bo z niego wyszło około 105g solidnego skunkowego tematu, o smaku typowo skunkowym piżmo z ziemią i lekkim zapachem haszyszu. A drugi ten wyższy jest niesamowity 😅 i nie przesadzam topy wyszły mega twarde i obsypane trichomami a profil terpenowy jest niesamowity bo skunkowym ale z dodatkiem słodkiej owocowej nuty i szczerze to pierwszy raz spotykam się z takimi terpenami u skunków i z niego wyszło 132g🔥💪.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 14.05.2026 21:54
autor: Wesoły ogród Aliena
I to jest jedna z najlepszych odmian jakie uprawiałem i polecam z czystym sumieniem wszystkim miłośnikom indici i Skunka atu mam jeszcze miks w postaci genów Kush 😉 zróbcie Amber a kanapa murowana 😅😁😉

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 14.05.2026 21:55
autor: szkolaziola
Eleganckie topki prosze ja ciebie 💪🤩💚

Brawo! Wyglądają kozacko 🐐

owocowy skunk brzmi dobrze 😋

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 26.05.2026 16:51
autor: Wesoły ogród Aliena
Siemanko👊 Wykupiłem bilet na Mary Jane Berlin na sobotę tak że może gdzieś się złapiemy i wezmę dla ciebie tego owocowego Skunka 😉👊

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 26.05.2026 22:44
autor: szkolaziola
O, zajebiście. 💚💪
To najlepiej złapmy kontakt gdzieś indziej - Discord, Whatsap, Telegram?

Bo tu na forum to w trakcie wyjazdów nie mam czasu buszować i się tu nie spiszemy.

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 28.05.2026 17:12
autor: Wesoły ogród Aliena
Siemanko 👊 napisałem do ciebie na maila 😉👊

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 28.05.2026 17:13
autor: Wesoły ogród Aliena
A i wiadomo zapraszam do siebie i jak byś potrzebował noclegu to masz u mnie pokój do dyspozycji 👊

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 28.05.2026 18:58
autor: Wesoły ogród Aliena
Podał bym ci numer telefonu ale nie mogę ci wysyłać wiadomości na priv, ale przez FB i Messenger jak chcesz to znajdź mnie Łukasz Kołodziejczyk i będę z synem na zdjęciu jak ma głowę na talerzu 😅 bo w taki muzeum byliśmy 😉

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?

: 28.05.2026 22:26
autor: szkolaziola
Facebook i email to też słaba opcja :D
Ja będę na takiej bani tam że tylko komunikatory bezpośrednie będę ogarmiał o ile cokolwiek haha
Ten numer co dałeś nie jest w whatsapie, ale to najwyzej ci SMS napiszę xD
a najlepiej jakbyś miał jakiś bezpieczny komunikator typu Telegram/Signal/Threema/Session - ewentualnie Discord albo WhatsApp - ja wszędzie jestem :D