Strona 8 z 9
Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 03.05.2026 03:08
autor: szkolaziola
Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 14.05.2026 21:51
autor: Wesoły ogród Aliena
Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 14.05.2026 21:54
autor: Wesoły ogród Aliena
Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 14.05.2026 21:55
autor: szkolaziola
Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 26.05.2026 16:51
autor: Wesoły ogród Aliena
Siemanko

Wykupiłem bilet na Mary Jane Berlin na sobotę tak że może gdzieś się złapiemy i wezmę dla ciebie tego owocowego Skunka


Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 26.05.2026 22:44
autor: szkolaziola
O, zajebiście.


To najlepiej złapmy kontakt gdzieś indziej - Discord, Whatsap, Telegram?
Bo tu na forum to w trakcie wyjazdów nie mam czasu buszować i się tu nie spiszemy.
Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 28.05.2026 17:12
autor: Wesoły ogród Aliena
Siemanko

napisałem do ciebie na maila


Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 28.05.2026 17:13
autor: Wesoły ogród Aliena
A i wiadomo zapraszam do siebie i jak byś potrzebował noclegu to masz u mnie pokój do dyspozycji

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 28.05.2026 18:58
autor: Wesoły ogród Aliena
Podał bym ci numer telefonu ale nie mogę ci wysyłać wiadomości na priv, ale przez FB i Messenger jak chcesz to znajdź mnie Łukasz Kołodziejczyk i będę z synem na zdjęciu jak ma głowę na talerzu

bo w taki muzeum byliśmy

Re: Kiedy założyć siatkę i przełączyć?
: 28.05.2026 22:26
autor: szkolaziola
Facebook i email to też słaba opcja

Ja będę na takiej bani tam że tylko komunikatory bezpośrednie będę ogarmiał o ile cokolwiek haha
Ten numer co dałeś nie jest w whatsapie, ale to najwyzej ci SMS napiszę xD
a najlepiej jakbyś miał jakiś bezpieczny komunikator typu Telegram/Signal/Threema/Session - ewentualnie Discord albo WhatsApp - ja wszędzie jestem
