Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

Gelato LSDx2 LED/BOX diy

Chcesz podzielić się historią swojej roślinki?
Tutaj możesz prowadzić swój dziennik albo podlinkować dziennik z GrowDiaries.com
Regzaaa
Sadzonka
Posty: 33
Rejestracja: 10.03.2024 22:13

Re: Gelato LSDx2 LED/BOX diy

Post autor: Regzaaa »

Dzień 89, 84 od wyjścia z ziemi, 34 dzień kwit.

Siemka witam, poszedł spory trym ostatnio i tak się prezentują dziewczyny.
Zastanawiam się kiedy znaczną puchnąć, bo narazie się nie zabierają za to :whistle:
Przeładowane azotem pomimo tego że już go nie podaje, azot jest w innych nawozach ale je też muszę podawać :roll:

Następnym razem jeszcze grow na biobizz ale jak mi się skończy to idę w bio tabsy, za dużo roboty w mieszaniu wszytstkiego. Plus ich ostatnie problemy z rozcieńczaniem nawozów :liar: . A jeszcze nie czuje się na siłach żeby pójść w minerały, to też nie moja bajka :lol:
Jak myślicie ile im jeszcze zostało, z miesiąc?

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Gelato LSDx2 LED/BOX diy

Post autor: szkolaziola »

Postackowane wzorowo - no aż zazdroszczę. Myślę że ok miesiąca. 4-5 tygodni do pełnego zgrubnięcia :lol:

Lada moment powinny zacząć puchnąć - no ale zapewne Azot im w tym przeszkadza - nadmiar nie pozwala wejść w pełni w fazę generatywną i skupić się na kwiatach.

Może ogarnij jakiś mono-nawóz albo PK-booster - coś co nie zawiera azotu - i tym karm do końca teraz? Bo trochę strzał w kolano dokładać im jeszcze azotu.
Albo poczytaj w necie co można dać "domowego"/bio co zawiera głównie potas i fosfor - ludzie robią jakieś "herbaty" ze skórek bananów itd
Regzaaa
Sadzonka
Posty: 33
Rejestracja: 10.03.2024 22:13

Re: Gelato LSDx2 LED/BOX diy

Post autor: Regzaaa »

Mam coś takiego jako bonus do paczki kiedyś dostałem jest to k samo w sobie ale jest to w formie proszkowej :shock: i nie za bardzo da się określić czy to minerał czy bio, bo niby paczka wygląda jakby był bio ale z drugiej mańki jak bio jak w proszku. A jakbym zarzucił minerala do tej żyjącej ziemi to dopiero byłby strzał w kolano hehehe
Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: Gelato LSDx2 LED/BOX diy

Post autor: szkolaziola »

"paczka wygląda jakby był bio" - czyli jak? xD Nie ma na niej słowa bio, eko, organic - wiec jest to nawóz 100% mineralny

Np BAC ma w ofercie "Organic PK Booster"
No a jak nie to to co ci pisałem - poczytaj jak domowo dostarczyć samo P i K (OBA! jak dasz tylko jedno to lepiej wcale - bo ważniejszy jest balans minerałów od ich ilości)
Regzaaa
Sadzonka
Posty: 33
Rejestracja: 10.03.2024 22:13

Re: Gelato LSDx2 LED/BOX diy

Post autor: Regzaaa »

No nie wiem Green Planet napisali mnie to przekonało w 50% xD. No to chyba zostało tylko coś zamówić :mrgreen:
ODPOWIEDZ