Strona 4 z 6
Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 02.05.2026 20:20
autor: Wesoły ogród Aliena
Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 03.05.2026 03:07
autor: szkolaziola
Bardzo ładnie lecą, niech pięknie kwitną


Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 03.05.2026 13:42
autor: Wesoły ogród Aliena
Wiadomo sensej bo to twoją szkoła

będziesz w tym roku na Mary Jane Berlin?
Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 03.05.2026 15:20
autor: szkolaziola
Na 95% tak
Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 06.05.2026 17:57
autor: Wesoły ogród Aliena
No to może gdzieś tam się złapiemy

mamy jeszcze trochę czasu ale ja prawdopodobnie będę tam od piątku do niedzieli

wiadomo w godzinach otwarcia

Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 06.05.2026 17:58
autor: szkolaziola
Na samych targach to pewnie będe pierwszego dnia tylko albo 1 i 2 może.
A tak to na jakichś imprezach / eventach towarzyszących i na gemuse kebabach będę

Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 14.05.2026 21:41
autor: Wesoły ogród Aliena
Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 14.05.2026 21:52
autor: szkolaziola
Karnet to mam golden ticket na 3 dni z szybkim wejściem

ale same targi to jest nuda, 3 dni to za dużo hehe
za to dookoła się dużo dzieje
A co do twoich roślinek - to dziwna sprawa.
Jeszcze banany to bym rozumiał - ale jak ci 3 różne odmiany na raz wywaliły pełne jajca - "true herm"
to raczej nie jest twoja wina - albo producent nasion zjebał, albo masz tam ogromny przeciek światła w nocy który przegapiłeś.
Jest prawie zero szans że to od pH - zwłaszcza że 6.5 na kwitnieniu to nic strasznego - wysoko ale nie problematycznie.
Smuteczek kurde.
Co to za breeder? Jakiś konkretny czy to bulk-seed od thc-thc?
Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 14.05.2026 22:04
autor: Wesoły ogród Aliena
Wiesz co jedna była od nich jedna od seedbay i jedna od akseeds ale nigdy nie miałem problemu u nich z takimi sprawami i pierwszy raz mam taką sytuację. A co do przecieku świata to nie ma szans namiot Spider Farmer jest szczelny a wszystkie bebechy w środku są od nich, no wiesz lampa wiatraki sensory i tak dalej. Wcześniej miałem taką sytuację bo dioda od przedłużyli kabla USB waliła tak mocno że książkę byś przeczytał

ale tego już nie ma od czterech upraw i już myślałem że to od tego ale z drugiej strony ja nawet potrafiłem dokarmiać rośliny prowadzone organicznie minerałami i nic się nie działo a waliłem i Bloom od triparta i mono potassium 16% i też było ok. Po prostu lubię się bawić i testować różne sposoby ale tutaj było wszystko cacy i nawet nie zdążyłem zrobić Lollipopingu bo czekan na 21 dzień

masakra

I ważne żebym znalazł przyczynę bo to lekcja
Re: Sezony po mainlining 🔥💪
: 14.05.2026 22:13
autor: Wesoły ogród Aliena