Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

4x Jack Herer Indoor

Chcesz podzielić się historią swojej roślinki?
Tutaj możesz prowadzić swój dziennik albo podlinkować dziennik z GrowDiaries.com
77rpmm
Sadzonka
Posty: 38
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: 77rpmm »

Jack Herer - 5 Nasion od Seedsman — kupione w nasionamarihuany.pl

Coś mam pecha… poprzednie automaty zatrzymały się po tygodniu. Mam od nich sporo różnych gratisów - wszystkie auto - mialem wsadzić jako kolejne…



Trzymać je normalnie do końca? Wyjdą? Co myślisz?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: szkolaziola »

Tak jak pisałem - plon dadzą.
Ale nie będzie to pełny plon jaki dałyby zdrowe rośliny.

No i im dlużej je uprawiasz tym większa szansa że rozniesiesz to sobie potem na kolejne uprawy - to jest zakaźny wirus. Trwa epidemia w praktyce. I jak na uprawę wjedzie to ciężko sie go pozbyć. Zwłaszcza jak nie chcecie wyrzucać roślin. Ja to bym pierwszego dnia jak się skapowałem wszystkie planty z namiotu do kosza wyniósł.
77rpmm
Sadzonka
Posty: 38
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: 77rpmm »

14.08.2024 - zdjęcia robione w tej chwili. Podaje wszystko bez zmian, tak jak wcześniej


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: szkolaziola »

Gites, jak na 3 tygodnie to tak właśnie kwiaty powinny wyglądać. Teraz w ciągu 7-10 dni zaczną już puchnąć :!:

Sprawdzasz czasem runoff, czy wcale? Bo zastanawiam się czy nie mają odrobinkę za dużo nawozu - ale nie chcę w ciemno doradzić zmniejszenia dawki - bo to też okres kiedy potrzebują najwięcej nawozu - i może przejadają to
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: Grower »

Czemu nie widzę zdjęć ?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: szkolaziola »

Niektórzy kasują po uzyskaniu odpowiedzi
77rpmm
Sadzonka
Posty: 38
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: 77rpmm »

4.09.2024 - rosną robię rosną… podaje nawozy biobizz - średnio dwa podlewania wodą, trzecie nawozami. Dostają top max i bio bloom. Czasem inne, zgodnie z tabelką.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: szkolaziola »

Wg mnie powinieneś więcej karmić. Albo częściej albo zwiększyć dawki.

One już powinny być bardziej spuchnięte - ale nie mają z czego bo 3/4 liści już żółta i szykuje się do odpadnięcia - a przed nimi jeszcze z 3 tygodnie życia - co bez zielonych liści jest problematyczne.
Jeszcze trochę spuchną, ale niestety już nie będzie idealnie bo ostatnie 2 tyg już podejrzewam że głodują i tego się nie odzyska.
77rpmm
Sadzonka
Posty: 38
Rejestracja: 02.01.2024 17:27

Re: 4x Jack Herer Indoor

Post autor: 77rpmm »

11.09.2024 - zwiększyłem im zatem odrobinę nawozy. Teraz przy każdym podlaniu dostają nawóz. Zdjęcia z dziś


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ