Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Chcesz podzielić się historią swojej roślinki?
Tutaj możesz prowadzić swój dziennik albo podlinkować dziennik z GrowDiaries.com
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Grower »

Jak kupiłem takie pierdoly pomimo tego że nie każdy to używa też kupiłem sobie Canna Cure też tani preparat a raz na tydzień bądź półtora robię rośliną oprysk żeby jakieś robactwo się nie zalęgło 😂😉
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Grower »

Dzień 15

Rośliny wypuściły górne szczyty teraz pozostało czekać aż dorosną na Topping drugi a później delikatne LST by rośliny były niskie

Dzisiaj podlałem sama woda o PH 6.3 po 0.7 l na głowę daje co podlanie powiększam dawkę wody ponieważ rośliny aż jeszcze tyle nie piją by lać aż do wypływu
Załączniki
IMG_0256.jpeg
Awatar użytkownika
Beton
Buh
Posty: 164
Rejestracja: 09.04.2023 03:07

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Beton »

Grower pisze: 19.08.2024 09:29 Jak kupiłem takie pierdoly pomimo tego że nie każdy to używa też kupiłem sobie Canna Cure też tani preparat a raz na tydzień bądź półtora robię rośliną oprysk żeby jakieś robactwo się nie zalęgło 😂😉

Ja również cenie sobie profilaktykę , tylko ze używam Oleju Neem , Ziemi Okrzemkowej oraz zółte lepy, utrzuje na bieżąco czystość w boksie, rośliny zadowolone ja również ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Grower »

Też używam ziemi okrzemkowej a żółte lepy mam ale widzę że nie mam żadnych muszek itp i nigdy nie miałem problemu z nimi i oby nie było
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Grower »

Dzień 18

Szczyty nabierają rozmiarów ale jeszcze nie gotowe na Topping jutro zapewne podlewanie bo działa wydaje się tą ziemią wilgotną temp 26C wilgotność 65/70%

Czy zapodać małą dawkę Call Magu ?

Zmniejszyłem moc lampy bo wydaje mi się że trochę za dużo 40% bylo

I najważniejsze pytanie do was czy one dobrze wyglądają dla was ?
Załączniki
IMG_0274.jpeg
IMG_0275.jpeg
IMG_0272.jpeg
IMG_0273.jpeg
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: szkolaziola »

No ja daję zawsze Calmag. Albo do każdego podlewania albo do co drugiego. Zależnie jakie mas bazowe EC wody. Jak poniżej 0.2 to do każdego podlewania - a jak masz więcej to co drugie.

Wyglądają okej :)
Trochę mało rozkrzaczone ale generalnie zdrowo. Jeszcze pewnie przyjdzie czas aż będzie za dużo rozgałęzień za 2 tyg
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Grower »

Dzień 20

Dzisiaj zrobiłem drugi Topping trochę zmniejszyłem moc lampy by rośliny bardziej mogły się skupić na regeneracji jeszcze będzie delikatne LST mam pytanie do was po ilu dniach mogę je przełączyć od toppingu tak by było perfektoo ?
Załączniki
IMG_0283.jpeg
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Grower »

.
Załączniki
IMG_0282.jpeg
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 820
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: szkolaziola »

Trzy dni po dużym stresie już można zakładać że się "odbiły" i przełączać :)

Wg mnie trochę za często podlewasz - w sensie korzenie maja zbyt często, przez zbyt długi czas - zbyt mokro.
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 119
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: 2x Meringue - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Post autor: Grower »

Podlewanie wychodzi gdzieś tak co 5 dni bo właśnie czekam aż donica będzie lekka i też sprawdzam palcem to jest moja 8 uprawa więc podlewanie mam opanowane teraz bardziej się skupiłem na nawozach kiedy co i jak podać
Bo też będę używał stymulatorów kwitnienia Power Buds oraz Green sensation

Trzy dni to dla mnie za mało poczekam do pięciu i się okaże czy przełączać żeby ch nie odwalić
ODPOWIEDZ