Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

Lampa Własnej produkcji 18000lm 3000k

Majsterkowanie, DIY - podziel się swoim projektem namiotu, lampy i innego sprzętu uprawowego
Awatar użytkownika
Grower
Buh
Posty: 113
Rejestracja: 26.03.2023 18:50

Re: Lampa Własnej produkcji 18000lm 3000k

Post autor: Grower »

Bo kolega wyżej wspominał ze mega niebezpieczna taka lampa jest i mnie trochę zbił z tropu
Awatar użytkownika
Beton
Buh
Posty: 163
Rejestracja: 09.04.2023 03:07

Re: Lampa Własnej produkcji 18000lm 3000k

Post autor: Beton »

Grower pisze: 21.06.2023 18:58 Poprawiłem trochę lampe jakie przebicie skąd ma się wsiąść to przebicie jeszcze uziemienia nie ma przecież jak będzie zwarcie to korki wywali
Obrazek

Obrazek
Zwarcie= wysoka temperatura=ogień
Nie zawsze bezpiecznik zadziała, nawet jesli zadziala może dojść do pożaru wystarczy iskra, od zwarcia
Może przesadzam i bardzo przepraszam za moje wypowiedzi ale ja wolę spokojnie spać i nie bać się zostawić pokokoju uprawowego bez opieki nawet na tydzień
Myślę że owiniecie izolacją nie jest to najlepsze rozwiązanie ale zawsze to troszkę bardziej lepsza izolacja przewódu, Blacha jest B.ostra, krawędzie po wierceniu lub przebiciu gwoździem. Testowałeś może panel, jakie Temp. Osiąga blacha po paru godnym świeceniu?
Ogólnie super projekt, gratulacje,
GROWEER
Sadzonka
Posty: 36
Rejestracja: 02.04.2023 17:04

Re: Lampa Własnej produkcji 18000lm 3000k

Post autor: GROWEER »

Spolisz chołpe w pizdu
ODPOWIEDZ