Od teraz możecie łatwiej dodawać zdjęcia do postów. Pod okienkiem wiadomości jest link "Dodaj zdjęcie do wiadomości" który to umożliwia.
Nie ma już za to podglądu w trakcie edycji i trzeba kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć jak będzie wyglądał post.
Mam nadzieję że to zmiana w dobrym kierunku.

2 automaty ts1000

Wszystko o uprawie w namiotach, szafach i pomieszczeniach uprawowych
ChinQuan
Konopia
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2023 15:10

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: ChinQuan »

szkolaziola pisze: 13.10.2023 13:52 No i super :)
Daj znać jak smak i zapach po curringu.
Ta ciemna to prawie czarna aż. Szok.

Brawo i powodzenia w kolejnych próbach!
To dobrze ze czarna ? Ogolnie to 1 raz mialem taka.. bo topki nie sa takie jak w tej zielonej tylko jakby kulkowate, troche ciezki mi sie to trymowalo.

Sampla malego juz testowalem.
Fazka calkiem spoko nie jest mocne bardzo, moze po curringu cos wzmocni. Ale taka akurat zeby cos porobic czy zagrac w gierke.
Co dla mnie najwazniejsze to nie gryzie w gardlo.. dym jest delikatny a to dla mnie bardzo istotne bo ja fajek nigdy nie palilem i czasem jak jakiegos kupnego zapale to pluca mozna wypluc przy glebszym buszku.

zapach i moc zmeinia sie odczuwalnie po curringu?
Awatar użytkownika
szkolaziola
Administrator
Posty: 873
Rejestracja: 28.06.2022 17:13

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: szkolaziola »

To nie jest ani dobrze ani nie dobrze. To ty będziesz wiedział jak zajarasz dopiero.

Jak genetyka czarna to dobrze - jak nie to źle ;)

Roślina ma taki kolor albo genetycznie albo jak jest bardzo, bardzo, BARDZO spleśniała/zajęta przez bud-rot
Jak by to była pleśń to byś wiedział :D
ChinQuan
Konopia
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2023 15:10

Re: 2 automaty ts1000

Post autor: ChinQuan »

szkolaziola pisze: 13.10.2023 15:10 To nie jest ani dobrze ani nie dobrze. To ty będziesz wiedział jak zajarasz dopiero.

Jak genetyka czarna to dobrze - jak nie to źle ;)

Roślina ma taki kolor albo genetycznie albo jak jest bardzo, bardzo, BARDZO spleśniała/zajęta przez bud-rot
Jak by to była pleśń to byś wiedział :D
a nie plesn nie ;d taka genetyka. Plesn sprawdzana na bierzaco ;d
ODPOWIEDZ